KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14245180
nr 1424 5180
Simon Gauguin. Signerad, landskap. Olja på pannå, 22x29cm, yttermått inklusive ram: 38x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:59:14
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)